Kayıp Mimara Duyuru İlanı vermek

Kayıp Mimara Duyuru İlanı vermek

Kayıp Mimara Duyuru ilanı vermek, Mimarlar Odasından istenilen Kayıp Kişilere ihtar amacıyla ulusal gazetelere ilan vermek gerekir. ilan verilmesinin sebebi bu kişilere ulaşmak için verilir.

En son çare olarak ta adlandırılan duyuru amaçlı gazete ilanı işinizin çözümü için son adımınız olacaktır.

ilan örneği;

DUYURU
İZMİR İli Menderes İlçesi 24T-2A Pafta; 2420-Ada; 4-Parsel sayılı yerde mevcut yapının (yada projenin) devamı niteliğinde tadilat/ ilave /yenileme projelerinin yapılması ihtiyacı doğmuştur. Söz konusu yapının/ projenin müellili Mimar Odası 4500 0da Sicil numaralı Mimar Bülent Yarkan veya varisleriyle konuyla ilgili olarak görüşmek dileğindeyiz.
Proje müellifi/ varislerin konuyla ilgili olarak 15 gün içerisinde Mimarlar Odası İZMİR Şubesiyle ve aşağıda adres ve telefonları verilen mal sahibi Rıza KOÇYİĞİT ile irtibata geçmeleri rica olunur. (duyurulur.)
MİMARLAR Odası İzmir Şubesi:
Tel: 0232-463-66-25
MAL Sahibi: Rıza Koçyiğit
ADRES: Fevziçakmak mahallesi Gazi Mustafa-Kemal Caddesi No:83/6 Gümüldür Menderes İZMİR
Tel: 0533-921-76-36 – 0532-491-63-38

İlgili Mesajlar

Çocuk Bakıcısı İlanı vermek

23

May
Sabah Seri İlan

Çocuk Bakıcısı İlanı vermek

Sabah Gazetemize Çocuk Bakıcısı ilanı vermek artık çok kolay yapmanız gereken tek şey bizleri arayarak gazetemize Çocuk Bakıcısı, Hasta Bakıcısı, Yaşlı Bakıcı arayışı içinde iseniz bizler ihtiyacınız olan eleman açığını sizler için buluyoruz Sabah Sarı Sayfalar eleman ilanı vermek için telefon numaralarımız;